У п’ятницю, 17 вересня, у Харківському державному політехнічному коледжі відбулася зустріч студентів коледжу із представниками найбільшої українськаої ІТ-компанії SoftServe

Для студентів спеціальностей 123 Комп`ютерна інженерія та 151 Автоматизація та коп’ютерно-інтегровані технології.
Представниками були два чудових спікера @slava_laptev та @vodiakhina_m .
Bони розповіли про «внутрішню кухню» компанії, плани на розвиток її у нашому місті та дали відповідь на численні запитання, що хвилювали гостей події.
Спікери розповідали про it ринок, власний досвід, роботу в команді та перспективи роботи в SoftServe.

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Понад 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).

Компанія працює над понад 1200 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Залишити відповідь